Промислові підлоги із застосуванням фібри поліпропіленової

Промислові підлоги із застосуванням фібри поліпропіленової

  1. Головна
  2. Статті
  3. Промислові підлоги із застосуванням фібри поліпропіленової

Промислові підлоги із застосуванням фібри поліпропіленової

Пол – головний елемент будь-якої будівлі, тому так важливо, щоб він був зроблений на совість, якісно і безпечно. Це стосується не тільки міцності конструкції, але і її безпеки для здоров’я працівників. На більшості великих підприємств сьогодні використовуються  промислові підлоги з використанням фібри поліпропіленової  – це інноваційний матеріал, що дозволяє створити конструкцію, максимально відповідає всім важливим критеріям.

Що являє собою фібробетон?

Бетон є фундаментальним матеріалом при будівництві споруд різного призначення, тому важливо, щоб він був міцним, зносостійким, надійним і довговічним. Раніше для підвищення міцності матеріалу використовувалася спеціальна армована сітка і сталева фібра. Сьогодні ж процес зміцнення бетону істотно спростився за рахунок додавання в бетон поліпропіленової фібри. В результаті змішування фібри і суміші виходить фібробетон.

Очевидні переваги використання поліпропіленової фібри для промислових підлог замість традиційної сталевої сітки – легкість і швидкість. Зміцнення фіброю не вимагає додаткового часу – фіброволокно додається безпосередньо в процесі змішування. Таким чином, шар бетонної підлоги не вимагає додаткової укладання армировочної сітки, так як містить в складі зміцнюючу фібру.

Де потрібні промислові підлоги з фібробетоном?

Як правило, промислові підлоги з використанням фібри поліпропіленової виявляються надзвичайно ефективні на великих торгових майданчиках, заводах, терміналах, автосервісах. Шар бетону, укріплений фіброю, здатний витримувати суттєві навантаження. Міцність на вигин / розширення істотно збільшується. Також армування фіброю допомагає уникнути згубного впливу тріщин, які призводять до руйнування бетону.

Створені на основі інноваційних технологій промислові підлоги із застосуванням фібри поліпропіленової в кілька разів перевершують традиційні конструкції за експлуатаційними характеристиками. Вони здатні десятиліттями слугувати без додаткового профілактичного огляду і реставрації.

Наша компанія рекомендує фібру торгової марки ФайберМікс®   при заливці промислових підлог як єдино вірне рішення!

Ще на тему:
Попередній запис
Порівняння Базальтових і Поліпропіленових волокон в бетоні.
Наступний запис
Мікроармовані дрібнозернисті бетони в архітектурі міста

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.
You need to agree with the terms to proceed

Меню