ФайберМікс® – зареєстрована Торгова Марка, яка об’єднує три продукти, які виробляє наша компанія:

ArmoTec® – структурний макроволокно , призначене для посилення міцності бетону на розтяг при згині. Міцність бетону на вигин, в 10 разів менше, ніж його міцність на стиск, тому бетон так потребує посилення цього слабкого параметра. Рекомендується до застосування в бетонних дорогах, промислових підлогах, бетонних виробах, торкрет-бетоні ;

PolyMesh® – полімерне макроволокно , яке посилює цілий ряд параметрів бетону, а саме – міцність на розтягнення, водопроникність, морозостійкість, ударну міцність, крихкість. Застосування цього виду волокна рекомендується для промислової підлоги;

MicroFiber® – поліпропіленове мікроволокно , призначене для зменшення утворення тріщин при пластичній усадці бетону, в перші години його твердіння, для поліпшення його гомогенності. Даний вид волокна, маючи в 1кг більш 250млн волокон, створюючи своєрідну 3-D структуру в бетоні і утворюючи щільні зв’язку волокно-клінкер-пісок , робить суміш більш щільною, пов’язаної і рівномірною. Тим самим, мікроволокно покращує стираність, морозостійкість, крихкість, водонепроникність, роблячи ваш бетон довговічніше і міцніше.

Наше виробниче підприємство оснащене сучасним обладнанням, яке управляється точними електронними системами контролю. Сировина і інші хімічні компоненти, для виробництва нашої продукції, ми закуповуємо у провідних виробників ЄС. Наше підприємство пройшло сертифікацію системи управління якістю ISO 9001: 2015 і щорічно її підтверджує.

Наша лабораторія оснащена сучасними електронними приладами для перевірки міцності фібри на міцність і еластичність.
Продаж нашої продукції в мережі Епіцентр і Нова Лінія , під ТМ BauGut , є підтвердженням якості нашої продукції найбільшим будівельним рітейлом України.

сертифікат СілайтГруп

ПРО НАС

Наше виробництво пройшло сертифікацію системи управління якістю ISO 9001 діє до: 2015;

ФайберМікс® – комплексне поліпшення властивостей бетону. Фібра поліпропіленова для бетону і бетонних розчинів.

Меню