MicroFiber®

(довжина волокон: 3, 4, 6, 12, 18, 24мм)

– 300-500 млн волокон MicroFiber®, розподілені в 1м3 бетону, створюють 3D армування, виконуючи роль мікроарматури по всьому об’єму бетона. Найдрібніші мікроволокна виконують величезну роботу, роблячи ваш бетон міцніше і довговічніше.

Мікрофібра MicroFiber®

мікрофібра купити

мікрофібра

Незважаючи на малу кількість дозування MicroFiber®  (0,6-0,9кг на 1м3 бетона), волокна розсіяні у величезній кількості в цементній матриці бетону, створюючи при цьому тривимірне армування.
Використання MicroFiber® перешкоджає виникненню природних усадочних тріщин відразу після заливки бетону. У перші 6-8 годин бетон має низький модуль пружності і в ньому активно відбуваються усадочні деформації. Поліпропіленові волокна будуть активно виконувати свою роботу, поки модуль пружності бетону (при наборі міцності) не перевищить модуль пружності поліпропілену.

З появою такого матеріалу як мікроволокно від компанії ФайберМікс® приватні та комерційні забудовники позбулися більшості клопоту, пов’язаних зі зміцненням бетонних конструкцій сталевою сіткою. Більше немає необхідності використовувати металеву сітку, досить додати мікрофібру в суху суміш або бетонний розчин, щоб готовий об’єкт став довговічніше і міцніше.

Так, мікрофібра MicroFiber® при з’єднанні з бетонним розчином забезпечує наступні цінні властивості будівельного матеріалу:

  • морозостійкість;
  • в’язкість, пластичність, а, отже, зручність роботи;
  • вологостійкість;
  • стійкість до стирання;
  • відсутність усадки, деформації після застигання;
  • зносостійкість, стійкість до механічних ударів.

Волокниста синтетична мікрофібра застосовується в різних випадках – при заливці фундаменту, спорудження мостів, свай, дорожніх покриттів, зведенні монолітних конструкцій, відливанні фігурних виробів, оформленні готових фасадів для зміцнення конструкції. Мікроволокно MicroFiber® для бетону істотно покращує його характеристики, незалежно від сфери застосування.

Синтетична фібра, мікрофібра для бетону

Компанія ФайберМікс® виконує повний спектр робіт по виробництву матеріалу.
Якісна мікрофібра для бетону народжується в результаті злагодженої роботи виробництва. У нашому арсеналі – сучасне обладнання, високоякісна сировина, автоматизовані процеси під контролем досвідчених фахівців. Все це дозволяє купити мікроволокно MicroFiber®, будучи впевненими в його виняткових властивостях та характеристиках.

синтетична фібра

синтетична фібра

Особливою перевагою використання фібри є її економічність. Всього 0,6-0,9 кг сировини задовольняють потреби в сталевій сітці на 1 м3 бетону. Завдяки розсіюванню волокон в цементній матриці, вони створюють тривимірне армування, що сприяє суттєвому зміцненню конструкції без особливих зусиль.

Сьогодні мікрофібра для бетону користується підвищеним попитом в приватному і комерційному будівництві. Багато забудовників вважають за краще синтетичні мікроволокна традиційного способу армування, і це однозначно вірне рішення.

Мікрофібра для бетону в Україні MicroFiber®

Щоб зміцнити бетонні стіни, фасади або розчин, використовується мікрофібра для бетону – ціна матеріалу дозволяє йому конкурувати з традиційними методами армування. Сьогодні на ринку представлено широке розмаїття матеріалу, якість якого далеко не завжди відповідає найвищим стандартам.

Виробництво ФайберМікс® ретельно стежить за всіма етапами створення волокон, починаючи від поставки сировини і закінчуючи розфасовкою готового продукту. Відповідальне ставлення до роботи дозволить замовникам купити мікроволокно для бетону, будучи впевненими в бездоганній якості продукту. При цьому вартість матеріалу також влаштує кожного покупця.

Якщо Ви хочете слідувати сучасним тенденціям в будівництві, синтетична фібра – саме те, що потрібно! Завдяки даному матеріалу терміни будівництва істотно зменшаться, а якість і міцність зростуть в рази!

Створені для вирішення проблем первинного тріщиноутворення, мікросинтетичні волокна MicroFiber® допомагають запобігти поширенню тріщин в пластичному стані бетону – саме тоді, коли вони виникають.

Меню