Полімерні Макроволокна

PolyMesh® структурно покращує бетон, в першу чергу збільшуючи його міцність на розтяг при згині.

Міцність бетону на стиск в 10 разів вище, ніж його міцність на розтяг при згині. Використовуючи в бетоні макроволокна PolyMesh® ви тим самим покращуєте в 10 разів міцність бетону в його єдиному слабкому місці.

PolyMesh® (довжина волокон 38 мм)

PolyMesh® (довжина волокон 54 мм)

Макроволокна PolyMesh® представляють собою скручені пучки з безлічі одиничних, суперміцних волокон, оброблених спеціальним адгезійні складом.

З полімерної фіброю  PolyMesh® ви зможете армувати весь обсяг вашого бетону. При цьому ви комплексно покращуєте показники вашого вироби за рахунок рівномірного розподілу волокон по всьому об’єму бетону. PolyMesh® при віброукладке бетону не опускається в нижній шар бетону під власною вагою, як це відбувається зі сталевою фіброю.

 

фібра в бетоні

фібра в бетоні

Полімерна макрофібра – волокна, що використовуються для армування різних будівельних розчинів, зокрема, бетону. Він істотно підвищує міцність, а також інші технічні характеристики бетонних виробів в процесі експлуатації. Сьогодні такий матеріал як полімерне макроволокно користується великим попитом в приватному і комерційному будівництві.

Найбільш важливі переваги фібри

Щоб не бути голослівними, зупинимося на головних достоїнствах матеріалу, що дозволяють йому займати лідируючі позиції на сучасному ринку.

 • Пожежна безпека. Купити якісну полімерну фібру для бетону, Україна істотно підвищує вогнетривкість конструкції. Класичний армований бетон містить всередині достатньо вологи, яка випаровується при нагріванні, збільшуючи тиск і приводячи до вибуху бетону і руйнування частин будівлі. Використовувана полімерна фібра запобігає дану небезпеку, так як при нагріванні розпадається на нешкідливі елементи, утворюючи канальці, через які пара може спокійно вийти назовні без загрози вибуху.
 • Стійкість до корозії. Волокна є хімічно інертним матеріалом, вони не піддаються дії лужної і кислотних середовищ, стійкі до вологи. Тому полімерна фібра для армування істотно підвищує термін служби бетонних конструкцій.
 • Ударостійкість. Додавання макрофібри дозволяє витримувати суттєві навантаження, удари, вібрації. Її часто використовують при заливці бетонних підлог, підвищуючи їх зносостійкість. Навіть при падінні масивного предмета підлогу, армований фіброю, витримає вплив без негативних наслідків.
 • Мінімальний коефіцієнт усадки. Ще одна причина, чому фібра полімерна для бетону (купити можна в будь-якій кількості) краще інших матеріалів для армування. При дегідратації конструкція практично не втрачає в розмірах, тому заливати в опалубку бетон можна без урахування усадки.
 • Зниження трудовитрат. Якісна фібра для бетону – ціна швидкого процесу бетонування. На відміну від класичних прутків арматури, волокна фібри досить додати в бетонний розчин. Таким чином, знижуються терміни будівельних робіт, і підвищується їх рентабельність.

Полімерна макрофібра в Україні

Впровадження в будівельні процеси сучасних технологій і матеріалів дозволяє максимально оптимізувати галузь. Одним з таких нововведень є полімерна фібра – купити в Україні матеріал не складе труднощів, проте підходити до цього питання слід максимально серйозно.

макроволокно

макроволокно

Щоб придбати дійсно якісний продукт, краще почати співпрацю з виробниками. Компанія ФайберМикс® є виробником повного циклу, ми самостійно закуповуємо сировину, виготовляємо і реалізуємо продукт. Готова полімерна макрофібра – ціна надійного, міцного, довговічного бетону.

Замовити волокна можна в будь-якому потрібній кількості за прийнятною вартістю. Компанія ФайберМикс® пропонує покупцям виключну якість, підтверджене відповідними сертифікатами, вигідні умови співпраці. Такий матеріал як полімерна макрофібра купити можна у нас.

Напруження, що виникають при деформаціях бетону, знімаються за рахунок великої кількості волокон малої щільності (більш 320тис на м3).

Макрофібра PolyMesh®  найкраща альтернатива сталевій фібрі.

PolyMesh® в бетоні це:

 • підвищена міцність бетону на вигин
 • збільшення ударної міцності
 • зменшення пластичної усадки
 • високий рівень поглинання енергії тріщиноутворення
 • зменшення утворення мікротріщин
 • стійкість до кислот і лугів
 • збільшення міцності до розколювання

ЗАСТОСУВАННЯ

Промислові бетонні підлоги

Дорожне будівництво

Паркінги, складські приміщення

Тунельне і метробудування

Елементи ЗБК (кільця, лотки)

Гідротехнічне будівництво

Сравнительная характеристика

Порівняльна характеристика сталевої фібри і PolyMesh®:

Вид волокна:
Стальні волокна
PolyMesh®
50мм/0,8мм 50мм/1,0мм 38мм 54мм
Міцність
на розтягнення, МПа
1050 1050 550-650 550-650
Довжина, мм 50 50 38 54
Діаметр, мм 0,8 1,0 0,03 0,03
Кіл-сть шт/кг 5000 3200 162000 136000
Дозування кг/м3 25 25 2 2

Полімерна макрофібра PolyMesh®

Технічна характеристика Полімерної макрофібри PolyMesh®

Меню