Фібра поліпропіленова ФайберМікс®

Фібра поліпропіленова ФайберМікс®

  1. Головна
  2. Фібра поліпропіленова ФайберМікс®

ФайберМікс®

армування бетону  полімерними волокнами

– комплексне поліпшення властивостей бетону

Фібра для бетону, промислової підлоги і штукатурних сумішей.

В процесі проведення будівельних робіт з бетоном, один з важливих етапів – протівоусадочной армування, яке зменшує утворення тріщин в процесі усадки бетону. Якщо раніше для цього використовувалася сталева армована сітка і сталева фібра, то сьогодні пальму першості перейняла фібра поліпропіленова – ціна цієї фібри для бетону і високі технічні властивості, дозволяють їй успішно конкурувати з металевої фіброю і сіткою.

Фібра поліпропіленова є синтетичні волокна діаметром близько 20 мікрон, вироблені методом екструзії з ізотактичного поліпропілену і оброблені спеціальним складом для поліпшення адгезії в бетонної матриці.

Основні області застосування поліпропіленової фібри:

 

Фібра поліпропіленова для бетону

Фібра поліпропіленова для бетону

  • пристрій бетонної підлоги,
  • стяжка підлоги,
    готові бетонні вироби (лотки, кільця і ​​т.д.),
  • сухі будівельні суміші,
  • виготовлення пінобетону,
  • виробництво тротуарної плитки і еврозабора

 

Це далеко не повний список будівельних заходів, де використовується  фібра поліпропіленова . Вона застосовується у всіх видах цементосодержащіх сумішей – штукатурках, бетонах , будівельних розчинах, пінобетонах, пескобетон, гіпсі і ін.

Фібра поліпропіленова ФайберМикс® виробляється в Україні на нашому підприємстві

Бетонний виріб, в які додана фібра поліпропіленова, володіє в кілька разів більшою стійкістю до ударів, тріщин, сколів і інших пошкоджень. Застосування фіброволокна істотно підвищує стійкість бетону до стирання. Також поліпропіленова фібра підвищує вологостійкість, що призводить до набагато менш активному поглинанню вологи, бруду, хімічних речовин. Підвищується морозостійкість бетону , що в підсумку збільшує термін життя бетонного вироби.

Головна властивість, яке набуває бетон з полімерним фібровою армуванням – його максимальна стійкість до виникнення мікротріщин на початковому етапі твердіння бетону. Менше мікротерщін на початковому етапі – менше макротріщин в процесі експлуатації, які призведуть до руйнування бетону

Виробництво поліпропіленової фібри Торгової Марки ФайберМикс®

Поліпропіленове, полімерне волокно

Поліпропіленове, полімерне волокно

Наша компанія ФайберМикс® є виробником синтетичної фібри для бетону. Процес виробництва на нашому підприємстві відповідає стандарту ISO. Фібра для бетонів і розчинів нашого виробництва – це доступний матеріал для приватних і комерційних забудовників, які бажають підвищити міцність майбутньої конструкції з суттєвою економією.

Фахівці компанії ретельно стежать за кожним етапом виробництва, використовуючи сучасне обладнання та надійне сировину. Ми є лідерами на ринку України за обсягами продукції, що випускається синтетичної фібри для бетону.

Якість продукції підтверджена наявністю сертифікатів, тому Ви можете не сумніватися в тому, що купуєте оригінальний продукт або безпосередньо в нашій компанії, або через офіційні точки продажу.

Наша компанія виробляє лінійку продукції для полімерного армування бетону:

MicroFiber® – мікроармуюче фібра для бетону
ArmoTec® – макрофібра для торкретування (спрей-бетону) і бетонної підлоги
PolyMesh® – макрофібра для поліпшення міцності бетону на розтяг при згині

ArmoTec®

Структурне макроволокно

конструктивне армування бетону, збільшення міцності на розтягнення

 

макрофібра

 

Полімерне макроволокно

Збільшення міцності бетону
на розтяг при згині

макрофібра

 

MicroFiber®

Волокна поліпропіленові

Зменшення пластичної усадки
і утворення тріщин на 70-90%

 

мікрофібра

 

Меню